14 maja 2026 r. uczniowie klas I -III uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym szkół wiejskich w Gąskach. W programie uwzględniono gry i zabawy sportowe, plastyczne, rekreacyjne i rozwijające spostrzegawczość. Gospodarze zadbali też o poczęstunek. Czwartkowe przedpołudnie spędziliśmy w przyjaznej i miłej atmosferze.
Organizacja wyjazdu: Beta Roszkowska, Urszula Grzybowska, Małgorzata Skrocka



