Spotkanie integracyjne w Gąskach

14 maja 2026 r. uczniowie klas I -III uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym szkół wiejskich w  Gąskach. W programie uwzględniono gry i zabawy sportowe, plastyczne, rekreacyjne i rozwijające spostrzegawczość. Gospodarze zadbali też o poczęstunek. Czwartkowe przedpołudnie spędziliśmy w przyjaznej i miłej atmosferze.

Organizacja wyjazdu: Beta Roszkowska, Urszula Grzybowska, Małgorzata Skrocka

Boisko szkolne. Uczniowie zbierają małe piłeczki.
Boisko szkolne. Uczniowie zbierają małe piłeczki.
Boisko szkolne. Uczniowie rywalizują w zawodach sportowych.