Spotkanie z przedstawicielami zawodów

18 maja 2026 r., w ramach realizacji projektu „Szkolni Ambasadorzy Wspierania Młodych Talentów na Warmii i Mazurach” – poznanie świata zawodów oraz realiów rynku pracy, uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami lokalnych zakładów pracy.

Gośćmi spotkania byli: p. Michał Wójcik (Piekarnia „Młyn” w Olecku), p. Paweł Giełazis (G-Soft – Firma Informatyczna w Olecku) i p. Justyna Hołubowicz (Salon Kosmetyczny w Olecku).

Organizacja spotkania: Iwona Zaborowska, Beata Prześniak

AM

Sala dydaktyczna. Uczniowie siedzą na krzesłach. Przed nimi przy stoliku siedzi dwóch mężczyzn i jedna kobieta.
Sala dydaktyczna. Pani dyrektor trzyma dwa talerze z ciastem i pączkami.
Sala dydaktyczna. Nauczycielka  trzyma talerz z ciastkami i częstuje nimi uczniów.