Zajęcia w ramach programu Szkoły z Klasą

27 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły realizowali kolejne zagadnienie Szkoły z Klasą. „Fundacja Szkoła z Klasą” to ogólnopolski program edukacyjny, który wspiera nauczycieli i uczniów w  tworzeniu bezpiecznego i odpornego psychicznie środowiska szkolnego.

W zajęciach psychoedukacyjnych wzięli udział uczniowie  i wychowawcy klas I-VII. Wykonywali w grupach plakaty zachęcające do współpracy, dbania o zdrowie i relacje. Hasła uczniów to: „Uczymy się samodzielności każdego dnia”, „Z ciekawością odkrywamy świat”, „Regularnie uprawiamy sport”, „Jemy zdrowo i różnorodnie”, „Otwarcie mówimy o swoich emocjach”, „Dbamy o siebie i innych nawzajem”. Plakaty zdobią wnętrze szkoły i wzmacniają poczucie bezpieczeństwa i empatii wśród uczniów.

Organizacja zajęć: Iwona Zaborowska, Beata Roszkowska

IZ

Tworzenie plakatu: Jemy zdrowo i różnorodnie.
Korytarz szkolny. Uczniowie siedzą przy stoliku i wykonują rysunki na kartkach.
Tworzenie plakatu: Otwarcie ...
Korytarz szkolny. Uczniowie siedzą przy stoliku i tworzą plakat.
Plakat: Jemy zdrowo i różnorodnie.
Plakat: Z ciekawością odkrywamy świat.
Plakat: Otwarcie mówimy o swoich emocjach.
Korytarz szkolny. Uczniowie stoją i siedzą przy plakacie, który wisi na ścianie.
Korytarz szkolny. Uczniowie stoją  przy plakacie, który wisi na ścianie.
Korytarz szkolny. Uczniowie siedzą przy plakacie, który wisi na ścianie.
Korytarz szkolny. Uczniowie stoją i siedzą przy plakacie, który wisi na ścianie.
Korytarz szkolny. Uczniowie stoją przy plakacie, który wisi na ścianie.