27 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły realizowali kolejne zagadnienie Szkoły z Klasą. „Fundacja Szkoła z Klasą” to ogólnopolski program edukacyjny, który wspiera nauczycieli i uczniów w tworzeniu bezpiecznego i odpornego psychicznie środowiska szkolnego.
W zajęciach psychoedukacyjnych wzięli udział uczniowie i wychowawcy klas I-VII. Wykonywali w grupach plakaty zachęcające do współpracy, dbania o zdrowie i relacje. Hasła uczniów to: „Uczymy się samodzielności każdego dnia”, „Z ciekawością odkrywamy świat”, „Regularnie uprawiamy sport”, „Jemy zdrowo i różnorodnie”, „Otwarcie mówimy o swoich emocjach”, „Dbamy o siebie i innych nawzajem”. Plakaty zdobią wnętrze szkoły i wzmacniają poczucie bezpieczeństwa i empatii wśród uczniów.
Organizacja zajęć: Iwona Zaborowska, Beata Roszkowska
IZ












