Klasa VIII nad morzem

W dniach 27-29 maja 2026 r. uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą przebywali na wycieczce krajoznawczej nad Morzem Bałtyckim. Pierwszego dnia zwiedzali Stare Miasto w Gdańsku. Drugiego dnia pobytu udali się kolejką SKM do Redy, gdzie spędzili czas w Aquaparku. Z Redy pojechali do Sopotu. Trzeciego dnia zwiedzali Gdańsk, który ich zauroczył.

Justyna Adamczyk

Sopot. Uczniowie stoją na nadmorskiej plaży.
Sopot. Uczniowie chodzą brzegiem morza. W oddali molo.
Gdańsk. Uczniowie stoją przy Pomniku Neptuna.
Gdańsk. Uczniowie stoją przy Katedrze.
Gdańsk. Uczniowie stoją przy automacie z zabawkami.
Gdańsk. Uczniowie idą deptakiem na Starówce.