W dniach 27-29 maja 2026 r. uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą przebywali na wycieczce krajoznawczej nad Morzem Bałtyckim. Pierwszego dnia zwiedzali Stare Miasto w Gdańsku. Drugiego dnia pobytu udali się kolejką SKM do Redy, gdzie spędzili czas w Aquaparku. Z Redy pojechali do Sopotu. Trzeciego dnia zwiedzali Gdańsk, który ich zauroczył.
Justyna Adamczyk






