Powiatowy finał konkursu matematycznego SUDOKU

23 lutego 2022 r. ośmioro uczniów  naszej szkoły (Szymon Girtler, Krystian Danowski, Diana Stypułkowska, Gabriela Domysławska, Zofia Bomber, Kamil Kuczewski, Zuzanna i Aleksandra Pęcak) wzięło udział w powiatowym finale konkursu: „SUDOKU- LUBIĘ TO!” w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Kochanowskiego w Olecku. W finale wzięło udział 106. uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu oleckiego. Najlepszym uczniem SUDOKU z naszej szkoły okazał się uczeń klasy III – Szymon Girtler, zajmując 5 miejsce. Szymon rozwiązał bezbłędnie 2 diagramy i uzyskał łącznie 117 punktów. W kategorii uczniów starszych najwyższą lokatę uzyskała Diana Stypułkowska, zdobywając 111 punktów, co dało jej 10 miejsce.

Lokaty uczniów, którzy znaleźli się w pierwszej piętnastce w powiecie:

5 miejsce w powiecie – Szymon Girtler (I miejsce w szkole)

9 miejsce w powiecie – Krystian Danowski (II miejsce w szkole)

10 miejsce w powiecie – Diana Stypułkowska (III miejsce w szkole)

12 miejsce w powiecie – Gabriela Domysławska (IV miejsce w szkole)

13 miejsce w powiecie – Zofia Bomber (V miejsce w szkole)

14 miejsce w powiecie – Kamil Kuczewski (VI miejsce w szkole)

 Marzenna Grodzicka

Sala gimnastyczna. Przy stolikach siedzą uczestnicy konkursu.