Dzień Chłopaka

W poniedziałek, 2 października 2023 r. w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się apel z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczęta przygotowały zabawną część artystyczną, zaśpiewały piosenkę i złożyły wraz z Panią Dyrektor życzenia wszystkim chłopakom i mężczyznom w naszej szkole. Przeprowadzono ankietę, podczas której wyłoniono najsympatyczniejszego, najzabawniejszego, najmądrzejszego i najładniejszego chłopaka w naszej szkole.

Za najsympatyczniejszego uznano Michała Milewskiego, tytuł najzabawniejszego otrzymał Kacper Siedlecki, najmądrzejszym uznano Patryka Dobrucha, zaś najładniejszym Michała Woźnickiego. Wyróżnieni otrzymali upominki, a pozostali chłopcy cukierki.

Organizacja apelu: Katarzyna Luto-Biłda, Agnieszka Łaskowska, Iwona Zaborowska

Korytarz szkolny. Uczennica trzyma mikrofon i czyta tekst. Obok niej na tablicy dwa rysunki z napisem Dzień Chłopaka.
Korytarz szkolny. Jedna z uczennic czyta tekst, druga w przebraniu chłopca siedzi na krześle przy stoliku.
Korytarz szkolny. Jedna z uczennic czyta tekst, druga w przebraniu chłopca przegląda książkę.
Korytarz szkolny. Uczennica w przebraniu chłopca siedzi na krześle przy stoliku.
Korytarz szkolny. Uczennice w przebraniu chłopców stoją obok siebie.
Korytarz szkolny. Uczennica czyta tekst, Obok niej stoi trzech chłopców.
Korytarz szkolny. Uczennica czyta tekst. Obok niej stoją chłopcy. Pani dyrektor wręcza nagrody. Obok niej stoi nauczycielka z koszykiem.