Wizyta Księdza Biskupa w naszej szkole

W czwartek, 15 czerwca 2023 r. w naszej szkole miało miejsce niecodzienne spotkanie. W ramach wizyty duszpasterskiej, szkołę odwiedził Biskup Pomocniczy Diecezji Ełckiej ks. Dariusz Zalewski. Towarzyszył mu proboszcz parafii Judziki, ks. Maciej Mackiewicz. Jego Ekscelencję powitała dyrektor szkoły Beata Prześniak oraz przedstawiciele uczniów. Ks. biskup przeprowadził rozmowę z uczniami i spotkał się z pracownikami.

Cieszymy się, że mogliśmy gościć księdza biskupa w naszej szkole. Takie spotkania są niewątpliwie czasem refleksji nad tym, co w życiu jest dobre i wartościowe oraz zachęcają do podejmowania nowych wyzwań i wysiłków do pracy nad sobą.

Organizacja spotkania: Beata Prześniak, Marzanna Sienkiewicz

AM

Posesja szkolna. Przez plac idą księża. Na schodach stoi delegacja szkoły.
Posesja szkolna. Przez plac idą księża. Na schodach stoi delegacja szkoły.
Korytarz szkolny. Przy ścianie stoją uczniowie. Witają księdza biskupa. Na drugim planie na ścianie dekoracja.
Korytarz szkolny. Pani dyrektor i uczniowie witają księdza biskupa.
Korytarz szkolny. Pani dyrektor i uczniowie witają księdza biskupa.
Korytarz szkolny.  Przy krzesłach stoją uczniowie i księża.
Korytarz szkolny. Uczniowie i pracownicy stoją przy krzesłach.
Korytarz szkolny. Pani dyrektor z kwiatami i uczniowie witają księdza biskupa.
Korytarz szkolny. Ksiądz biskup stoi pośrodku i w ręku trzyma mikrofon.
Korytarz szkolny. Uczniowie i pracownicy siedzą na krzesłach. Przed nimi stoi ksiądz biskup.